HABER DETAY

Neden Özel Dikim Gelinlik

Her kadının çocukluğundan itibaren ya sevdiği masal prensesinden yada ünlü birinin düğününden  hayal ettiği bir gelinlik modeli vardır. Ve düğün günü bu hayali gerçekleştirmeye değecek kadar özel hatta en özel gününüzdür.

Hepimiz sürekli olarak vücut tipimize ve stilimize uygun kıyafetleri bütçemiz nedeniyle özel dikim yaptıramayız. Konfeksiyon yani hazır giyimi günlük hayatımızda tercih etsek bile gelinliğiniz tam size uyan özel dikimi hak eder. Üstelik size özel tasarım ve detaylarla gelinliğinizi ilk ve sadece siz giyersiniz:)

İnsanların vücut tipleri birbirinden çok farklıdır. Tasarımcının doğru yönlendirmesi ve tecrübesi sizin en beğendiğiniz yerlerinizi ön plana çıkararak çok şık görünmenizi sağlayabilir. Örneğin beliniz ince basenleriniz geniş ise gelinliğiniz tam bel altından başlayabilir ya da boynunuz kısa ise beden detayları dekoltenizi kusursuz gösterecek şekilde tasarlanmalıdır gibi...

Özel dikim gelinliğinizin kumaş ve varsa dantel, işleme, boncuk gibi detaylarını modaevinin de sunduğu seçeneklerle siz belirleyebilirsiniz.

İsterseniz gelinlik modelinizi kendiniz , modaevine tarif ederek tasarlayabilirsiniz. Böylece gelinliğiniz çocuklarınıza göstereceğiniz değerli bir hatıranız olarak yaşayacaktır.

Modaevinizde provaları kendi uygun zamanlarınıza göre düzenleyebilir ve aşama aşama süreci gözlemleyerek   içinize tümüyle sinen bir süreç yaşabilirsiniz.

Özel dikim yaptıracağınız modaevinin tecrübesi ve referansları çok önemlidir. Daha önce dikilen gelinliklerin imajlarını ve hazır gelinlik modellerinin de dikişleri ve kumaşlarını mutlaka incelemenizi öneririz.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
24.2.2013

EMOZ HABER

O: 2, B: 37, T: 1282130 Sayfa