HABER DETAY

Gelin Çantası ve İçinde Olması GerekenlerGelin Çantası, her gelin için neredeyse zorunluluktur. Düşünülmesi gereken en önemli şey içinde neler olması gerektiğidir.

Gelin Çantası, her gelin için neredeyse zorunluluktur. Düşünülmesi gereken en önemli şey içinde neler olması gerektiğidir. Bu konuda önerilerimi aşağıda bulabilirsiniz. Gelin çantaları genellikle ufaktır ve içine tüm makyaj malzemeleriniz sığmaz, ama elinizin altında istediğiniz her şeyin olmasını bildiğim için aşağıda bulabileceğiniz bir liste hazırladım.

·         Mendil : Bir kozmetik ürünü olmasa da göz yaşı ve ter silmek için mendil çok önemlidir. Ne kadarda profesyonel fotoğraf çekimi olsa da arkadaşlarınız mutlaka birkaç fotoğrafı facebbok ‘ta anında paylaşacaktır. Yüzünüzün fotoğrafta parlamasını istemiyorsanız çantanızdaki mendil hayat kurtaracaktır. Ayrıca makyaj akıntıları için de kullanacaksınız.  

·         Ruj : En az 100 kişiyi öpeceksiniz, yemek ve içeceklerin etkisi de cabası. Düğün öncesi kaförde profesyonel olarak makyaj yaptıracaksınız ama önerim aynı renkte ya da yakın bir tondaki ruju çantanızda bulundurmanız.

·         Göz Kalemi – Eyeliner : Eğer makyajınızda sürme ya da gözünüzde kalem varsa bütün gece aynı etkiyi devm ettirmeniz için çantanızda mutlaka göz kalemi ve eyeliner olmalıdır.

·          Kapatıcı : Kızarıklıklar ve aniden ortaya çıkıveren sivilciler için olmazsa olmazlardandır.

·         Parfüm : Bir gelin mükemmel görünmeli ve aynı zamanda da mükemmel kokmalıdır.

·         Çengelli İğne, Saç Tokası ve Bez tampon : Düğünün ilerleyen saatlerinde hareketli müziklerle arkadaşlarınızla dans ederken saçlarınız açılabilir hatta özellikle dantel kısımlarda yırtılmalar oluşabilir.  Unutmayın ki, gelin ayakkabıları günlük bir ayakkabı kadar rahat olmayacak ve tüm gün ayakta kalacaksınız. Ayakkabı vurması neden ile piste çıkmamak da olmaz. Bez tampon ayakkabı vurması için öenmlidir.

Gelin çantası ufak olduğu için tüm bu malzemeleri sığdırmak bile zor olabilir. Onun için bu malzemelerin tester boyutlarında tercih etmelisin. Yine de sığdıramazsanız arkadaşlarınız sizin için bu malzemeleri çantalarında tutacaklardır.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
18.5.2013

EMOZ HABER

O: 3, B: 41, T: 1282134 Sayfa