HABER DETAY

KİLOLU BAYANLAR İÇİN GELİNLİK SEÇİMİ

Her kadın sürekli iyi görünmek ister, ama düğün hayattaki en önemli günlerden biridir. Kendi düğününde her kadın bir prenses gibi görünmek ister ve bunun için en önemli faktör gelinliktir. NE yazık ki kilolu bayanlarda bir problem var, her elbise onlarda iyi durmayacaktır. Eğer kilolu bayanlardan biriyseniz sakın umutsuzluğa kapılmayın! Hala en güzel gününüzde seksi ve etkileyeici görünebilirsiniz.

Bir gelin muhteşem olmak istiyorsa, gelinliği modaya ve kişisel özelliklerine uygun olmalıdır. Gelinlik kusurları gizlerken aynı zamanda da vücut avantajlarını ortaya çıkarmalıdır.

Kilolu gelin adayları için en basit çözüm etek kısmının çok geniş olmadığı modellerdir. Yüksek bel, dolgun göğüslerinize vurgu yapacak ve diğer sorunlu alanlara dikkati çekecektir.  Göğüslerinizi derin bir degaje ile öne çıkarabilirsiniz. Gelinlikte etek bir çan şeklinde yavaş yavaş genişlemelidir. Optik olarak dikkati dağıttığı için kilolu gelin adaylarına beyaz rengi tercih etmelerini öneririm.

Balıketli gelin adaylarına çok sıkı beli olan modellerden uzak durmalarını öneririm. Özellikle denizkızı modellerinden kaçınmalıdırlar. Çünkü denizkızı modelleri tüm eğrileri ve kalçayı aşırı derece vurgulamaktadır.  Bu gelin adaylarımız, süs eşyaları ve aksesuarlardan olabildiği kadar kaçınmalıdır. Fırfırlar da ekstra hacim vermek için kullanıldığı için tercih edilmemelidir.

Gelinliğin uzun olan alt kısmında derin bir yırtmaç ile kullanılacak parlak canlı kumaşlar kilolu gelin adayları için en ideal seçim olabilir.

Tafta gibi ağır kumaşlardan kaçınmak iyi olabilir, zira hem hareketlerinizi kısıtlayacak hem de ağır bir görünüme neden olacaktır. Kemer kullanmayın, hem alt hem de üst kısımda renk kontrastları olmaması yararlı olur.

Eskişehir Gelinlikçi - Eskişehir Gelinlik
5.5.2013

EMOZ HABER

O: 1, B: 42, T: 1282135 Sayfa